У ЛОВА відбулася зустріч з організаторами та учасниками проєкту Tech StartUp School «Стартап Батяри»

25.11.2022 | ЗА МАТЕРІАЛАМИ ПОРТАЛУ «ОСВІТА ЛЬВІВЩИНИ»

22 листопада в департамент освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації завітали в гості організатори та учасники проєкту Startup Batiary. Основною метою зустрічі було не лише обговорення питань, які турбують молодих винахідників, а й напрацювання ідей, які допоможуть у створенні в нашій області інноваційного молодіжного середовища.

Серед присутніх були учасники конкурсу «Стартап Батяри» за всі роки його проведення, вчителі, ментори курсів, директор департаменту освіти і науки Олег Паска та заступниця директора Ольга Котовська, а також представники департаменту економічної політики ЛОВА.

Ідея, яка найбільше зацікавила учасників зустрічі, – створення стартап-середовища, до якого мали б змогу долучитись молоді винахідники, розробники, науковці, люди з цікавими ідеями та інноваційними рішеннями.

Проєкт Стартап Батяри вже не перший рік збирає в одну команду учнів та студентів, які готові працювати над генерацією та розробкою креативних проєктів.

«Цього року ми пішли іншим шляхом. У нас було дві реєстраційні форми: одна – для шкіл як окремих суб’єктів, а інша – для окремих учнів. Хочу сказати, що проєкт набув шаленого резонансу, тому ми будемо працювати над його розвитком», – зазначає керівниця проєкту, доцентка кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Інституту адміністрування та післядипломної освіти Львівської політехніки Ірина Андрушків.

Нагадаємо, що «Стартап Батяри» – навчальний проєкт Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка», учасники якого не лише опановують теорію за багатьма напрямами, а й на практиці перевіряють свої знання. В кінці курсів кожен із учасників презентує свій стартап і має можливість отримати підтримку на його реалізацію.

Докладніше – на сайті «Освіта Львівщини».